Adelaide High School Squash Competition
Division 1/2/3 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 24 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | D1 PAC (1) | 58 | D1 St Peters (1) | 4:00pm PAC (School) | 16 |
2 | D2 Heritage (2) | 51 | D3 PAC (3) | 4:00pm PAC (School) | 16 |
3 | D3 St Ignatius (1) | 45 | D3 St Ignatius (2) | 4:00pm PAC (School) | 13 |
4 | D1 Heritage (1) | 40 | D2 St Peters (2) | 4:00pm Next Generation | 14 |
5 | D2 Pembroke | 31 | D2 PAC (2) | 4:00pm PAC (School) | 5 |
6 | D2 PAC (2) | 28 | D2 Pembroke | 4:00pm PAC (School) | 11 |
7 | D1 St Peters (1) | 24 | D1 PAC (1) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
8 | D3 PAC (3) | 16 | D2 Heritage (2) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
9 | D3 St Ignatius (2) | 14 | D3 St Ignatius (1) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
10 | D3 Rostrevor | 5 | 4:00pm | BYE | |
11 | D2 St Peters (2) | 2 | D1 Heritage (1) | 4:00pm Next Generation | 2 |
Year 10 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 24 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | Heritage | 40 | St Ignatius (2) | 4:00pm Kensington Y | 13 |
2 | Pembroke | 36 | St Peters | 4:00pm Kensington Y | 14 |
3 | St Ignatius (2) | 21 | Heritage | 4:00pm Kensington Y | 3 |
4 | St Peters | 17 | Pembroke | 4:00pm Kensington Y | 2 |
5 | St Ignatius (1) | 14 | 4:00pm | BYE |
Year 9 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 24 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | PAC (1) | 51 | Heritage (1) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 12 |
2 | PAC (2) | 43 | Pembroke | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 16 |
3 | St Peters (2) | 35 | Heritage (2) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 15 |
4 | St Peters (1) | 20 | 4:00pm | BYE | |
5 | Heritage (1) | 19 | PAC (1) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 4 |
6 | Pembroke | 14 | PAC (2) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 0 |
7 | Heritage (2) | 10 | St Peters (2) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 1 |
Year 8 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 24 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | Heritage | 51 | Pembroke (2) | 4:00pm ARC Campbelltown | 13 |
2 | St Ignatius (2) | 41 | St Peters (2) | 4:00pm ARC Campbelltown | 12 |
3 | Pembroke (1) | 34 | St Ignatius (1) | 4:00pm ARC Campbelltown | 10 |
4 | St Peters (2) | 32 | St Ignatius (2) | 4:00pm ARC Campbelltown | 4 |
5 | Pembroke (2) | 29 | Heritage | 4:00pm ARC Campbelltown | 3 |
6 | St Ignatius (1) | 23 | Pembroke (1) | 4:00pm ARC Campbelltown | 6 |
7 | St Peters (1) | 18 | Rostrevor | 4:00pm ARC Campbelltown | 15 |
8 | Rostrevor | 16 | St Peters (1) | 4:00pm ARC Campbelltown | 1 |